Liposukcja laserowa – Nowe pakiety wakacyjne

Liposukcja laserowa Sosnowiec

Okres wakacyjny już za pasem. Urlop zaplanowany, miejsce docelowe wybrane, samolot zabukowany, wycieczka w biurze podróży wykupiona – piasek, plaża, słońce. Czas pomyśleć również o nas samych. W Perełce pomożemy ci w walce z nadmiarem „boczków”. Polecamy zabieg – Liposukcja laserowa, umów się już dziś, a przekonasz się jak łatwo jest zgubić zbędne centymetry na wybranych partiach ciała.

Nowość – w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej pomoże – Lipolaser Duo już w naszej Perełce. Modelowanie sylwetki, redukcja cellulitu, czy wyszczuplanie dedykowanych partii ciała dla naszego urządzenia to nie problem. W Salonie Kosmetycznym Perła korzystamy tylko z sprawdzonych urządzeń kosmetycznych posiadająych wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty. Poniżej przedstawiamy film z prezentacji urządzenia Lipolaser Duo marki Medika.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipolaser Duo to nowatorskie połączenie wiązki laserowej oraz podczerwieni, co prowadzi do biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych. Przenikające przez skórę promieniowane prowadzi do naturalnych reakcji chemicznej, co skutkuje rozbiciem trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Następnie następuje metabolizacja i są usuwane naturalną drogą z organizmu – tak pozbywamy się niechcianej tkanki tłuszczowej.

Zastosowanie

  • Intensywna redukcja tkanki tłuszczowej,
  • Zabiegi wyszczuplające, redukcja cellulitu,
  • Odblokowuje kanały przepływu limfy,
  • Stymuluje funkcje metaboliczne organizmu.
  • Ujędrnianie skóry

Efekty zabiegu Liposukcja

  • Zgubione kilka centymetrów w obwodzie
  • Widoczna redukcja tkanki tłuszczowej
  • Lepsze samopoczucie, odmłodzenie ciała.
  • Smukła sylwetka i rewelacyjny wygląd.
  • Eliminacja toksyn z organizmu

Lipolaser Duo daje rewelacyjne efekty po serii zabiegów, dlatego zalecamy wcześniejsze zaplanowanie kuracji. W naszej Perełce przedstawiamy pakiety które zapewnią obowiązkową wizytę u krawcowej w celu przeróbki ubrań. Dołącz do zadowolonych pacjentów, którzy pozbyli się kilkanaście centymetrów w pasie. Czas zabiegu 60 min

Gwarancją osiągnięcia zadawalających efektów jest systematyczność korzystania z terapii, dlatego Perełka wprowadza pakiety promocyjne na serię zabiegów z wykorzystaniem lipolasera Duo. Czas trwania kuracji około 8 tygodni. Zalecana częstotliwość – raz w tygodniu. Przyjdź lub zadzwoń już dziś !!! Przekonaj się sama! Rozkoszuj się rewelacyjną sylwetką na wakacjach – zapraszamy do Perełki.

W pakiecie zabieg Liposukcji taniej -20%

Bony podarunkowe

Dobranie udanego prezentu jest nie lada wyzwaniem

Sprzedaż detaliczna

Prowadzimy sprzedaż kosmetyków profesjonalnych firm

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje