Nowości Manicure hybrydowy OPI

Manicure hybrydowy OPI

Manicure hybrydowy OPI

Nowości Manicure Hybrydowy OPI

Dzisiaj chcemy zabrać was w rajską podróż, z dala od codziennej szarości i deszczowej pogody za oknem. Czekając na zblizajacą się wielkimi krokami wiosenną pogodę, zapraszamy wszystkich w piękną podróż na rajską wyspę Fiji. W naszej Perełce ,możecie poczuć jej przedsmak. Na pólkach pojawiły się piękne kolory nowych lakierów hybrydowych marki Opi, wzorujących sie na bogactwie kolorystycznym tej pieknej wyspy. Pozwólmy więc puścić wodzy fantazji i marzeniom. Piękne plaże białego piasku, niesamowoty błękit zapierającej dech w piersiach laguny, czy błogi spokój pod palmami kokosowymi, to tylko początek bogactwa kolorystycznego nowej serii lakierów wiosna – lato 2017 by OPI
Kolekcja jest pełna sprzeczności – jednej strony kolory przynoszące ukojenie i spokój ducha, z drugiej – intensywne pobudzajace do zycia i działania. 
Marząc o kąpieli w orzeźwiających wodach oceanu, zanurzmy się w odcieniach błekitów Do You See What I,  Sea Super Trop oraz Suzi Without a Paddle. A może szczypta romantyzmu przy zachodzie słońća nad rajska wyspą  Living on The Bula-Vard. A cóż to by były za tropiki bez inensywnego koloru cytrusów, który znajdziesz w pomarańczowym No Tan Lines i słonecznym Exotic Birds Do Not Tweet.
Spójrz więc dzisiaj na swoje piękne paznokcie, a może odnajdziesz tam szczyptę rajskiej wyspy Fiji.

   Serdecznie Zapraszamy na manicure hybrydowy OPI do naszej Perełki!!!

DCF55_fiji-12pc-Nail-Lacquer-A-display

Bony podarunkowe

Dobranie udanego prezentu jest nie lada wyzwaniem

Sprzedaż detaliczna

Prowadzimy sprzedaż kosmetyków profesjonalnych firm

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje