Nowości w salonie kosmetycznym

Nowości w naszej „Perełce”

Nie będę ukrywała, że na ten weekend czekałam już od dłuższego czasu. Największe targi kosmetyczne w południowej Polsce już tuż tuż. Nie mogłam się doczekać!. Poranek sobotni powitałam z wielkim uśmiechem, że to już dzisiaj wyruszamy do grodu Kraka. Kraków powitał nas pięknym porannym słońcem, no i oczywiście tłumami przed halą EXPO Kraków. Trudno trzeba odstać swoje w długiej kolejce biletowej (przypomniały mi się stare czasy kolejkowe). Cóż się jednak nie robi dla głodu wiedzy i ciekawości co to nowego w branży kosmetycznej słychać. Program targów oczywiście był mi znany wcześniej (znany mało powiedziane umiałam go chyba wyrywkowo na pamięć), więc po zdobyciu upragnionej drogocennej plakietki uprawniającej mnie do przekroczenia bram kosmetycznego raju ruszyłam w stronę sal wykładowych. Mówiłam Ci już, że praca kosmetyczki do ciągłe doszkalanie, a gdzie lepiej upajać się wiedzą niż na targach kosmetycznych, a zresztą my Kobiety bardzo lubimy nowości, a już najbardziej nowości w salonie kosmetycznym. Teraz doszkolona w nowe trendy kosmetyczne, znów melduje gotowość do pracy. Kto ciekawy wykładów proszę w Perełce pytać, chętnie poopowiadam.

Nowe Trendy na Targach kosmetycznych Kraków 2014

Przejdźmy jednak do nowości jakie sprowadziłam dla Was do naszego salonu kosmetycznego. Pierwsze moje kroki powędrowały do stoiska Cuccio. Od dłuższego czasu zafascynowały mnie nowe kolory hybryd i lakierów z kolekcji jesiennej. Pewnie zdaje Ci się że kolory jesienne winny być wytonowane, wręcz nudne. Nic bardziej mylnego. Cuccio w nowej kolekcji o jakże pobudzającej nazwie „Kawa” postawiło na kolory wyraziste i bardzo oryginalne. Zresztą zerknij sama.

manicure hybrydowy Cuccio

No i jak podoba Ci się nowa gama kolorystyczna. W „Perełce” furorę robi odcień rdzawy. A może zdecydujesz się na kawowy (szczególnie, że jest ich kilka rodzajów), tak dla pobudzenia o poranku. No i zbliżający się sylwester, proszę bardzo dorzucimy do lakiery delikatnego brokatu i mamy kawowy z posypką brokatową. Wyobrażacie sobie swoje piękne paznokcie połyskujące ciemną, mocną kawą rozjaśnioną opiłkami cyrkonii. Nic tylko pić … to znaczy malować chciałam napisać.

Zresztą drogie Panie nie ograniczajcie się gotowymi kolorami. Dla was specjalnie wszystkie kolory możemy łączyć i mieszać. Ograniczeniem jest tu tylko nasza wyobraźnia. Dla Pani kawowy rozjaśniony beżem proszę bardzo! A może fiolet z domieszką różu żaden problem. Mieszalnik w dłoń i mamy nowy kolor

Nowość Depilacja pastą cukrową

Zaopatrzona w nową gamę kolorystyczną lakierów pomknęłam do stoiska firmy Aleksandria. Cóż widzę, że dzisiaj tak trochę na słodko będzie. Rozpoczełam od pobudzającej kawy a teraz coś Do kawy słodkiego. Firma Aleksandria stworzyła nowatorską metodę depilacji za pomocą … pasty cukrowej. Wypróbowałam na sobie (maż oczywiście jak usłyszał słowo depilacja to w jednej chwili znalazł się na drugim końcu hali targowej). Naprawdę byłam zadowolona z efektu. Nie tylko mało bolesna, mniej podrażniająca, ale również o wiele skuteczniejsza metoda. No i na słodko ( koniec z tymi słodkościami bo wyjdę na łasucha). Wszystkich, którzy chcą skorzystać z nowej metody depilacji zapraszam do Perełki. Ja osobiście szczerze wam polecam.

Salon Kosmetyczny na targach

Oczywiście następnym przystankiem kosmetycznej wycieczki było stoisko naszych wiodących kosmetyków gabinetowych Cell Fusion. Wykorzystałam okazję do wymiany doświadczeń, uzyskania kilku porad i oczywiście uzupełnienia zapasu naszej gablotki z kremami do pielęgnacji domowej.

Na stoisko Cell Fusion dotarliśmy w momencie pokazu jednego z sztandarowych zabiegów czyli INNO EXFO mendelage. Peeling migdałowy rewelacyjnie likwiduje przebarwienia zarówno powierzchniowe jak i pozapalne oraz daje widoczny efekt poprawy płytki h zmarszczek. Najlepsze efekty dzięki właściwościowi bakteriobójczej kwasu migdałowego zaobserwujemy na skórze z trądzikiem pospolitym, duża ilością krost zapalnych i zaskórników.  Zabieg oczywiście jest w ofercie naszej Perełki, a pierwsze klientki już cieszą się z jego efektów.

Nowości w salonie kosmetycznym

Oczywiście zwiedzania, obserwowania, testowania było o wiele więcej. Odwiedziliśmy stoiska Opi ( pomimo testowania kilku kremów do rak nadal uważamy Avojuice za bezkonkurencyjny), Gewohla oraz oczywiście podglądaliśmy konkurencje. Nie mogło nas również zabraknąć w strefie podologicznej (seria wykładów naprawdę bardzo ciekawa). Jednak wszędzie dobrze, ale w Perełce najlepiej. Czekam wiec na was z dobra kawa i nowościami, a kto ciekaw oczywiście więcej poopowiadam w naszym Salonie.

Bony podarunkowe

Dobranie udanego prezentu jest nie lada wyzwaniem

Sprzedaż detaliczna

Prowadzimy sprzedaż kosmetyków profesjonalnych firm

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje