Zasady salonu

Estetyczne, klimatyczne i przyjemne wnętrze, oraz miła atmosfera zapewni Ci odprężenie i zrelaksowanie się w dzisiejszym zabieganym świecie.

grKosmetyka to nie tylko moja praca, ale również pasja i misja życiowa. Dlatego w salonie prowadzę bezpłatne porady i konsultacje z zakresu kosmetologii i podologii. Zawsze możesz przyjść i porozmawiać o swoich problemach ,a ja doradzę Ci i pomogę dobrać odpowiednie zabiegi i kosmetyki do pielęgnacji Twojego ciała.

gr

Profesjonalna obsługa – myślę że w tej branży to podstawa, oprócz wykształcenia kierunkowego odbyłam wiele  kursów i szkoleń, potwierdzonych certyfikatami i dyplomami.  Nieustannie doskonalę swoje umiejętności, by służyć klientom najlepszą wiedzą w branży kosmetologicznej i podologicznej.

gr

Gwarancja pełnej higieny - zabiegi wykonuję z najwyższą  starannością i z zachowaniem wszystkich zasad higieny ,a wszystkie narzędzia są sterylizowane na miejscu w medycznym autoklawie – Twoje bezpieczeństwo i zadowolenie jest dla mnie sprawą priorytetową i najważniejszą.

gr

Wieloletnie doświadczenia i dokładna analiza składników kosmetyków, pozwoliła mi dobrać do zabiegów te, których działanie da optymalne efekty. Pracuje  na kosmetykach takich marek jak: Cell fusion innoaesthetics, md:ceuticals oraz natinuell. a do pielęgnacji dłoni i stóp używam preparatów renomowanych firm jak Cuccio, OPI oraz Orly. Przyjdź i przekonaj się, że dobór profesjonalnych kosmetyków renomowanych firm jest możliwy przy zachowaniu umiarkowanych cen.

gr

Opieka Klienta – Nasza współpraca rozpoczyna się na etapie konsultacji i diagnozy skóry, przez wybór odpowiednich zabiegów, aż do doboru kosmetyków pielęgnacji domowej.Doradzam Wam ! jak pielęgnować i stosować kosmetyki po zabiegach aby efekty były o wiele lepsze!

Być może zainteresują cię:

sprzedaz-detal
bon-upominek-salon

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Salon Kosmetyczny Perła icomap ul. Naftowa 14, 41-200 Sosnowiec
icotel tel. 601 973 206 icomail salonperla@onet.pl
kartyplatnicze