Zasady salonu

Estetyczne, klimatyczne i przyjemne wnętrze, oraz miła atmosfera zapewni Ci odprężenie i zrelaksowanie się w dzisiejszym zabieganym świecie.

Kosmetyka to nie tylko moja praca, ale również pasja i misja życiowa. Dlatego w salonie prowadzę bezpłatne porady i konsultacje z zakresu kosmetologii i podologii. Zawsze możesz przyjść i porozmawiać o swoich problemach ,a ja doradzę Ci i pomogę dobrać odpowiednie zabiegi i kosmetyki do pielęgnacji Twojego ciała.

Profesjonalna obsługa – myślę że w tej branży to podstawa, oprócz wykształcenia kierunkowego odbyłam wiele  kursów i szkoleń, potwierdzonych certyfikatami i dyplomami.  Nieustannie doskonalę swoje umiejętności, by służyć klientom najlepszą wiedzą w branży kosmetologicznej i podologicznej.

Gwarancja pełnej higieny – zabiegi wykonuję z najwyższą  starannością i z zachowaniem wszystkich zasad higieny ,a wszystkie narzędzia są sterylizowane na miejscu w medycznym autoklawie – Twoje bezpieczeństwo i zadowolenie jest dla mnie sprawą priorytetową i najważniejszą.

Wieloletnie doświadczenia i dokładna analiza składników kosmetyków, pozwoliła mi dobrać do zabiegów te, których działanie da optymalne efekty. Pracuje  na kosmetykach takich marek jak: Cell fusion , innoaesthetics, md:ceuticals oraz natinuell. a do pielęgnacji dłoni i stóp używam preparatów renomowanych firm jak Cuccio, OPI oraz Orly. Przyjdź i przekonaj się, że dobór profesjonalnych kosmetyków renomowanych firm jest możliwy przy zachowaniu umiarkowanych cen.

Opieka Klienta – Nasza współpraca rozpoczyna się na etapie konsultacji i diagnozy skóry, przez wybór odpowiednich zabiegów, aż do doboru kosmetyków pielęgnacji domowej.Doradzam Wam ! jak pielęgnować i stosować kosmetyki po zabiegach aby efekty były o wiele lepsze!

Bony podarunkowe

Dobranie udanego prezentu jest nie lada wyzwaniem

Sprzedaż detaliczna

Prowadzimy sprzedaż kosmetyków profesjonalnych firm

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje