Monika Wasalek

Nazywam się Monika Walasek i jestem dyplomowanym kosmetologiem oraz specjalistą podologii

Nie będę nikogo zanudzała przebiegiem mojej drogi zawodowej i osiągnięciami w trakcie studiów, nie będę także opisywała przebytych szkoleń, wykładów szkoleniowych czy targów kosmetycznych, w których uczestniczyłam – uważam bowiem że każda dobra kosmetyczka, oprócz odpowiedniego wykształcenia, niezbędnie przecież ciągle uzupełnianego – musi posiadać wiedzę równie istotną jak wykształcenie.

Mam na myśli ten rodzaj odpowiedzialności, który pozwoli dbać przede wszystkim nie tylko za urodę swoich klientek i klientów, ale przede wszystkim za ich zdrowie. Każda pomyłka czy błędna decyzja w doborze metody zabiegu czy też źle dobranego preparatu może stać się przyczyną nieodwracalnych zmian, stąd też dokładność i skrupulatność to cechy dobrego kosmetologa.

Atutem dobrego kosmetologa, oprócz merytorycznego wykształcenia, jest cierpliwość.
Będę nieco nieskromna i pozwolę sobie przypisać tę cechę. Ta cierpliwość pozwala mi na wykonywanie nie tylko jednorazowych zabiegów, ale również zabiegów powtarzających się, przy czym nie tracę zdolności dostrzegania wszelkich szczegółów dotyczących rozróżniania rodzaju i typu skóry ani ewentualnych objawów choroby skóry.

Cechą dobrego kosmetologa jest także samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji.

Potrafię nie tylko doradzić klientce czy klientowi rodzaj zabiegu i rodzaj preparatu odpowiedniego dla skóry, ale również odwieźć od zamiaru skorzystania z zabiegu, który mimo, że jest preferowany przez klienta – byłby dla niego nieodpowiedni czy niekorzystny.

Zapewniając o profesjonalnym i pełnym troski podejściu do klientów, proponując pełen wachlarz usług z użyciem kosmetyków renomowanych firm, pozostaje mi już tylko serdecznie zaprosić do przytulnego Salonu Kosmetycznego „PERŁA” zlokalizowanego w Sosnowcu przy ul. Naftowej 14.

A ja? No cóż… Czekam na Państwa z dobrą kawą i zapewniam chwile spokoju i wyciszenia.

Kosmetolog, Podolog
Monika Walasek

Bony podarunkowe

Dobranie udanego prezentu jest nie lada wyzwaniem

Sprzedaż detaliczna

Prowadzimy sprzedaż kosmetyków profesjonalnych firm

Polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich stosowanie.

Dodatkowe informacje